Gizlilik Politikası

Kişisel Bilgileriniz


Alışverişinizin size sorunsuz bir şekilde ulaştırılabilmesi için kişisel bilgilerinizin tam ve doğru bir şekilde doldurulmuş olması önemlidir. Sipariş ettiğiniz ürünlerinizin, size sorunsuz ulaştırılabilmesi için kişisel bilgileriniz (adresiniz, telefon numaranız gibi) Türk Kültürüne Hizmet Vakfı İktisadi İşletmesi tarafından yetkilendirilmiş olan diğer kuruluşlar ile paylaşılmaktadır.


TKHV İktisadi İşletmesi yetkililerinden destek alabilme ihtiyacı hâsıl olduğunda size daha hızlı yardımcı olabilmemiz için kişisel bilgilerinize erişim sağlanmaktadır.


Üyelik esnasında e-posta ve/veya SMS yoluyla www.turksanatlari.net’in yeniliklerinden haberdar olmayı tercih etmeniz durumunda, belirtilmiş olan haberleşme kanal(lar)ı aracılığıyla www.turksanatlari.net tarafından dönemsel olarak bilgilendirme iletileri gönderilecektir.


www.turksanatlari.net’i ziyaret edenlerin ve üye girişi yapanların ziyaret bilgileri (görüntülenen içerik, ziyaret sayısı, vb.), web sitesinin geliştirilmesi ve ziyaretçilere daha iyi hizmet verilebilmesi için takip edilmektedir.

Teknik sorunlar sebebiyle www.turksanatlari.net’e erişimde yaşanan kesintilerden dolayı, Kullanıcıların yaşayacağı sorunlardan TKHV İktisadi İşletmesi sorumlu tutulamaz.



Güvenlik Politikası


Üyelerimizin güvenli bir ortamda online alışveriş yapabilmelerinin temini, Kuruluşumuzun öncelikleri arasında birinci sırada yer almaktadır.


Türk Kültürüne Hizmet Vakfı İktisadi İşletmesi kullanıcıların kişisel bilgilerini saklamak ve alışverişlerini güvenli bir şekilde tamamlamaları için azami önlemi almaya gayret eder.


www.turksanatlari.net’e üye olanların, belirledikleri kullanıcı adı ve şifresini üçüncü kişi ya da kuruluşlarla paylaşılması durumundan üye sorumludur. Bununla birlikte, bir başkasının kullanıcı adı ve şifresiyle giriş yapılamayacağı gibi, kullanıcıların özel bilgilerine izinsiz olarak ulaşılamaz veya bunlar kullanılamaz. Türk Kültürüne Hizmet Vakfı İktisadi İşletmesi, bu sözleşmede yer alan maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar. Üyelik sözleşmesini sonraki ziyaretlerinizde tekrar incelemeniz, gerçekleşebilecek değişiklikler hakkında haberdar olmanız açısından önemlidir.


Sanal mağazamızın sayfalarından birinde veya daha fazlasında, sitemiz harici internet sitelerine köprüler olabilir. Kuruluşumuz, kendisinin yönetim ve sorumluluğunda olmayan bu sitelere ait gizlilik politikalarından sorumlu tutulamaz.


Sadece Üyelik bilgileri ile Adres Bilgileriniz sistemimizde kayıt altına alınır. (Üyelik bilgileri: Cinsiyetiniz, Adınız Soyadınız, e-mail adresiniz ve doğum tarihi bilgilerinizi içerir. Banka hesap bilgileriniz kişisel bilgilerinize dâhil değildir ve sanal mağazamızca satın alma anı hariç istenemez, hiçbir şart ve koşulda da sistemimize kaydı yapılamaz).


Kuruluşumuzun adı ve görünümü altında, ziyaretçi ve üyelerimizden şifre, kredi kartı ya da hesap bilgilerini talep edenler olur ise; derhal kuruluşumuza ve gerekli yasal mercilere ihbarda bulununuz. Çünkü sanal mağazamızda; bu tür bilgiler sadece siparişin son aşamasında tarafınızdan girilerek ve sistemimizde kayıt altına alınmadan direkt olarak bankaya iletilecek şekilde programlanmıştır.


Genel olarak sanal ortamlardan yapacağınız işlemlerinizde, kendi güvenliğiniz için, kime ait olduğunu bilmediğiniz ya da genel kullanıma açık bilgisayarları kullanmamanız tavsiye edilir.